Aktuality:

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám předali několik důležitých informaci, které se týkají provozu mateřské školy po dobu rekonstrukce. Rekonstrukce mateřské školy v budově MŠ 1 v Nádražní ulici pokračuje dle plánu a zatím se předpokládá, že letošní práce budou ukončeny do konce října.

V září bude provoz mateřské školy v omezeném režimu. To znamená, že v budově základní školy jsou děti rozděleny do dvou tříd. Nově přijaté děti budou docházet do MŠ až v říjnu. Zároveň bude od října otevřen provoz v budově v Hostokryjích.

Dle pečlivého zvážení jsme se rozhodli přemístit do mateřské školy v Hostokryjích děti z MŠ 2- Slůňata. Pro nejmenší děti by toto přemístění bylo totižnejvíce náročné vzhledem k adaptaci na školku a předškolní děti mají zase povinnou školní docházku. Nejvíce rodičů děti v předškolní třídě nemá jak své děti vozit děti do Hostokryj. Dalším důležitým kritériem v našem rozhodování byla kapacita jak v budově základní školy, tak v Hostokryjích.

Samozřejmě s Vámi vše projednáme a budeme se snažit Vyjít Vám maximálně vstříc. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte. Budeme se snažit společně vše doladit. Věříme, že to bude pouze na měsíc říjen a poté se slůňata vrátí do své kmenové třídy do budovy základní školy a medvídci zpět do budovy v Nádražní ulici.

Informační schůzka proběhne během měsíce září s rodiči, kterých se tyto změny budou týkat.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení, odměnou nám bude nová školka.

Kolektiv MŠ.

Plánované akce: (termíny akcí budou průběžně doplněny)

• únor 2024
Datum Akce